Skip links

O nás

V krátkosti

Autoservis pneuservis Mikš se stará o vozidla zákazníků od roku 2000. Naše služby dokáží vyřešit naprostou většinu problémů, které souvisí s provozováním automobilů.

Neváhejte nás kontaktovat.

Najdete nás v Pohořelicích u Napajedel, ul. Kvítkovská 1, PSČ 763 61.

V rámci naší činnosti klademe důraz na neustálou inovaci a rozšiřování produktové nabídky, aby u nás každý zákazník získal, co nejkvalitnější služby.

Historie autoservisu

V roce 2000 byl otevřen pneuservis Mikš v prostorách Agropodniku Napajedla. Od počátku svojí činnosti se zaměřoval na poskytování kvalitních služeb pro široké spektrum zákazníků. Zároveň docházelo k postupnému rozšiřování prostorů pneuservisu.
V roce 2012 došlo ke klíčové investici v podobě pořízení vlastní provozovny v Pohořelicích u Napajedel. Tento krok vedl k možnosti výrazného rozšíření portfolia poskytovaných služeb o služby autoservisu, a také o možnost využití nových technologií a inovací, což se projevilo na kvalitě a dostupnosti poskytovaných služeb. Postupně došlo například k pořízení laserové geometrie kol, myčky disků a pneumatik, k nákupu technologie pro plnění a desinfekci klimatizací, rozšíření služeb o možnost sezónního uskladnění disků a pneumatik, kompletní diagnostiky a prodeje ventilů TPMS, apod.
V budoucnosti plánujeme pokračovat v inovacích a v pořizování nových technologií a diagnostik, které ještě více zvýší spokojenost zákazníků a přinesou jim významnou přidanou hodnotu.

Máte nějaké otázky?

Velmi rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře.