Skip links

Provádíme opravy vozidel všech značek. Jsme na trhu už 20 let.

Pravidelné servisní prohlídky

Provádíme kompletní služby autoservisu, od pravidelných servisních prohlídek, výměny olejů a provozních kapalin, přípravy a provedení emisí a STK, výměny autobaterií, diagnostiku všech vozidel, montáž tažných zařízení a další.

Zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy

Zapůjčíme Vám náhradní vozidlo na nezbytně dlouhou dobu (tj. doba trvání opravy vašeho automobilu).

Laserové seřízení světel

Provádíme kontrolu a seřízení halogenových, xenonových a LED světlometů s pomocí laserové technologie. Laser umožňuje přesné a rychlé seřízení světlometů (potkávací světla, dálková světla a mlhovky).

Dezinfekce ozónem

Provádíme mikrobiologickou dezinfekci interiéru vozidel a kabinových částí klimatizace ozonem. Zlikvidujte veškeré viry, bakterie, plísně a zdroje zápachu. Dezinfekci doporučujeme provádět minimálně dvakrát ročně, protože vzniku bakterií se nedá nijak trvale zabránit.

Opravy a plnění klimatizací

Problémy s klimatizací trápí motoristy nejčastěji. Pomůžeme Vám nejen s opravou, ale také prevencí. Zkontrolujeme stav klimatizace, provedeme vyčištění, doplnění chladiva a odstranění případných netěsností. Službu doporučujeme využívat před sezónou (tj. v jarních měsících). Pravidelný servis klimatizace je doporučený minimálně jednou za dva roky. Mnohem efektivnější ale je, když se o klimatizaci staráte jednou ročně, nejlépe vždy před letní sezónou. Teprve potom si můžete komfort klimatizace užít na maximum.

Renovace světlometů

Využíváme moderní technologie, které umožní navrátit světlometům původní průhlednost, čili zvýšit jejich svítivost v komparaci se stávajícím stavem. Lepší vzhled, průhlednost, lesk světlometů výrazně zatraktivňuje vzhled automobilu.

Máte nějaké otázky?

Velmi rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás pomocí telefonního čísla, emailu nebo kontaktního formuláře.